Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Żołędnica

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka, ul. Kamińskiego

Rawicz(Żołędnica + 6 km)

220 zł1 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu fragment gruntu zlokalizowany na dz. 2900/3 ob. Rawicz przy ul. Kamińskiego w m. Rawicz z przeznaczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona, ul. Rydzyńska

Dąbcze(Żołędnica + 24 km)

1 200 000 zł1 400 m² 714,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży dąbcze, ul. Rydzyńska Działka łącznie ok. 1400 m z dwoma budynkami dwulokalowymi. dwie działki o odrębnych numerach geodezyjnych Łącznie 4 lokale mieszkalne Stan surowy.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn z parkingiem, Aleja Kasztanowa

Rydzyna(Żołędnica + 22 km)

10,58 zł/m²1 418 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu Rydzyna do wynajęcia dwie duże hale z przeznaczeniem pod magazyn, usługi. Pierwsza hala o pow.użytkowej 866m2, wymiary hali:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Jeziora

Jeziora(Żołędnica + 22 km)

999 000 zł228,45 m² 4 372,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Piękny dom w malowniczej Dolinie Baryczy! Cicha i spokojna okolica! W sąsiedztwie pola, lasy oraz nowe domy jednorodzinne! *** Dom w stanie deweloperskim *** Podstawowe informacje: *.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona, ul. Słowackiego

Rydzyna(Żołędnica + 22 km)

165 000 zł158 m² 1 044,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z budynkiem w centrum Rydzyny. Oferta na wyłączność. Oferuję Państwu na sprzedaż ładnie położoną działkę w samym centrum Rydzyny. Dzięki atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Turzany

Turzany(Żołędnica + 25 km)

450 000 zł238 m² 1 890,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 712 m²

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości oferta black weeks! nowa, niższa cena W dniach od 21 listopada do 5 grudnia! * najniższa cena z ostatnich 30 dni - 520.000 zł Zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Białykał

Białykał(Żołędnica + 16 km)

85 800 zł1 716 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działki budowlane w dorzeczu Doliny Baryczy z aktualnymi Warunkami Zabudowy. Lasy, stawy, ścieżki rowerowe, spokój i cisza, cóż więcej ? Działki budowlane o zróżnicowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Maruszewska

Dąbcze(Żołędnica + 24 km)

889 000 zł164,70 m² 5 397,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:727 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej - wysoki standard, duża działka, rekuperacja, pompa ciepła | Maruszewo Jeśli szukasz wyjątkowego domu, który wyróżnia się na tle typowej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł185,40 m² 18 878 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Popularna lokalna włoska Restauracja Centrum miasta Rawicz Spaghetteria La Sorpresa Opiekun oferty: marta Woźniczka-Opuchlik Nr licencji pfrn   Na sprzedaż świetnie prosperujący lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Rydzyna

Rydzyna(Żołędnica + 22 km)

721 000 zł2 120 m² 340,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Rezydencjonalna nieruchomość gruntowa o powierzchni 2120 m2 położona w pierwszej linii zabudowy kompleksu rekreacyjnego przy Zbiorniku Retencyjnym w Rydzynie. Zgodnie z Miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Żołędnica

Żołędnica,wielkopolskie

600 000 zł240 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Duży dom wolnostojący w sąsiedztwie lasu, sprzedaż. Pomoc w finansowaniu zakupu: kupimy twoje dotychczasowe mieszkanie lub dom za gotówkę, możliwa zamiana, lub pomożemy w uzyskaniu.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij